Kapcsolattartas Forum Tamogatok

Támogatók

~~~~~ Fõbb támogatóink ~~~~~
     
Alsóörs

ComodoTel Kft.

ComodoTel Kft.

 

 

Paloznak Önkormányzat
Szórólapjainkat és kiadványainkat
a Skicc Reklámstúdió Kft. biztosítja
VemévSzer Építõ- és Szerelõipari Kft.
Vince Kiadó
Vince Kiadó
Schiedel - biztonságos kerámia és fém kéményrendszerek minden tüzelõanyaghoz és
tüzelõberendezéshez.
Schiedel

 

Berill Kft.

Gradex Mérnöki és Szolgáltató Kft.

Pap Huba

Schiedel Kéménygyár Kft.

Tectum Kft.

 
~~~~~ Támogatóink ~~~~~
 
Admirál '99 Kft.

Admirál '99 Kft. Balatonfüred

Bakonyerdõ

 

Balatonalmádi Kommunális és Szolgáltató Kft.

Balatonalmádi Kommunális és Szolgáltató Kft.

Balatoni Bob

Balatoni Bob

 

Balaton Riviéra Turisztikai Egyesület

e-ON

 

     
Nyugalom
Rádiós távfelügyelet - Nagyobb biztonság,
kisebb havi költség

Nyugalom

Udvarház Étterem
A Veszprémi
Nyári Fesztivál

Önnek szól!

Alsóörsi Kutyaiskola
ANTSZ Balatonfüred
Bakony Plastiroute Kft.
Balatoni Bob Kft.
Balatoni Nemzeti Park
Balaton Pékség
Dr. Bóka István
Bösztöri Kecskefarm
Csillag József: Baun Bt.
Csomai István
Dobó Vendéglõ
Észak-Balatoni Rt.
Fekete Gábor
Görögtûz Kft.
Hercegfalvi József
Jásdi Pince
Kádár József
Kovács József
László Dénes
Lovas Csárda
Dr. Mátyás István

Nõk Felsõörsért Egyesület
Olma Frigyes
Quad-Rapid Kölcsönzõ, Felsõörs
Séf Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakközépiskola
Simon László
Simon Róbert
Szatmáry Mária, "animal terápia" - Terápiás lovas oktató
Szöszi Cukrászda
Takács Ferenc
Tarnai Andorné
Torma Élelmiszerbolt és Presszó
Udvarház Étterem
Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.
Veszprém Megyei Közmûvelõdési Intézet
Veszprém Megyei Turisztikai Hivatal
Veszprém Városi Mûvelõdési Központ
Vidács Csaba
Vidács Zoltán
Volford-Hull Zizi

Akik nélkül a Lovasi Napok rendezvény nem valósulhatott volna meg
Lovasi Napok Baráti kör:
Programszervezõ: Nagy Tünde
Abonyi Gábor
Dienes Károly
Dienes Andrea
David Hull
Dr. Mátyás István
Ferenczy Gáborné
Gerbel Ferencné
Halász Zsófia
Kolti Helga
Kovács Balázs
Kovács József
Lampert Lajos
Madarász Katalin
Márffy Bence
Nagy Mária
Nesztinger Péter
Pajor József
Pap Huba
Sárdi Benoné
Simon László
Simon Lászlóné
Spirk László
Surányi Zoltánné
Szabó Miklósné
Szucs József
Tasi István
Tóth Kálmán
Tóthné Farkas Mária
Volford-Hull Zita
Zsigmond István

Belsõ információs pontnál segítettek:
Hudanik Kitti
Hudanik Linda
Péjóné Erzsi néni
Sárdiné Ági néni
Véber János
Véber Jánosné
 
 
 
Templomtéri információs pontnál:
Szervezõ: Lampert Lajos
Dienes Károly
Kapfinger Júlia
Madarász Katalin
Madarász Margit
Szabó Edit
Szabó Tünde
   
Beléptetés
Ory Sándor, szervezõ
Ferenczy Gábor
ifj. Makkai Levente
Ifj. Surányi Zoltán
Lampert Lajos
Mecséri András

Ory Balázs
Palotás Károly
Sárdi Máté
Somlai Zsanett
Szalai Lajos
Tóth Miklós

   
Történelmi Hagyományõrzõ programok:
Márffy Bence, szervezõ
Alain Caussanel
Farkas Tibor
Kovács Balázs
Kovács Kristóf
Pápai Richárd
Szabó Miklós
Szilágyi Péter
Szilágyi Szabolcs
Varga László
   
Lóval járók találkozója
Pajor József, szervezõ
Abonyi Gábor
Balogh Gáborné
Bíró Ildikó
Bocsi Nelli
Bocsi Teodóra
Halász Zsófia
Jásdi István
Kis Áron
Kloó László és családja
Márffy Bence
Nagy Zsanett
Pajor Laura
Pap Huba
Rásky Ervin
Serf András
Simon László
Somogyi József
Spirk László és neje
Szabóné Teri
Torma Veronika
Tóth László és családja
   
Egészségsátor:
Bíró Ildikó
Fehér Fény Alapítvány
Jánosik Zsuzsa
Juhász Istvánné /Ella/
Magyar Pálné
Szabó Edit
Szentesiné Gergely Mária
Szonyi Liza
Dr. Sebes Erzsébet
   
Zöld programok:  
Vezetõk: Surányi Zoltán, Surányi Zoltánné
   
Túra:  
Túravezetõk: Papp László, Balázs Ferenc
   
Balaton Nemzeti Park program:
Szervezõ: Dr. Kopek Annamária
   
Növényismereti túra:  
Baloghné Torma Vera
Simon Pál,
Somlai Szilárd
 
   
Tombola árusok:  
Hudanik Kitti
Hudanik Linda
Kovács Marcell
Kránitz Erika

Péjóné Erzsi néni
Sárdiné Ági néni
Véber János
Véber Jánosné

   
Térképek készítése:   Kérdõívben segítõk:  
Piller Péter
Steixner György
  Kovács Luca
Palotás Laura
 
   
Õrzés, forgalom irányítás:
Szervezõ: Szûcs József
   
Lovas Polgárõrség:  
Ács Károly
Csontos József
Reiter József
Sárdi Zsolt
Szabó Miklós
 


Fõzõverseny:   Zsûri tagok:  

Szervezõ: Nesztinger Péter

  Domonkos Miklós
Dr. Ács Anna
Halász János
Punk Ferenc
Varga Ibolya
 
   
Gyerekprogramok:  
Ferenczy Gáborné,
Halász Zsófia,
Nesztinger Péter
 
   
Borkorcsolya és Sütemény verseny:
Szervezõ: Szabóné Teri  
   
Közétkeztetés:  
Szervezõ: Gerbelné Magdi néni
Márffy Eszter
Csepin Vilmos és felesége
Gyenis Katalin
Halász Zsófia
Séf iskola
 
   
Konferálás:  
Marosi Tóth Edina  
   
Megnyitó program összeállítása:
Kolti Helga  
   
Virágos Lovasért verseny:   Zsûri tagok:  
Szervezõ: Szabó Miklósné   Pernec Kata
Nagy Gábor
 
 
Boros programok:  
Vezetõ: Csiszár Péter
Bácsi Gyula
Simon László
 
   
Árusok:  
Szervezõ: Spirk László  
   
Õrszolgálat:  
Dr. Wlassics Katalin
Dr. Horváth Lilla Viola
Zsigmond István
 
   
Honlap készítés és frissítés:
Volford-Hull Zita (Zizi)  
   
Kiállítás õrzés:  
Bácsi Gyuláné
Keller Józsefné
Kránitz István
Kránitz Istvánné
Papp Lászlóné
Péjó János
Péjó Jánosné
Sárdiné Ági
Szonyiné Liza
Tóth Kálmánné
Véber János
Véber Jánosné
   
Villamos ellátás ügyelete,
szerelése:
Technikai kiszolgálás:
Csontos József
Fülöp Zoltán
Kozma Zoltán
  Bácsi Gyula
Spirk László
   
Parkoló kialakítás, földmunkák:
Bácsi Gyula
Csomai István
David Hull
Dienes Károly
Grüll József
Madarász Lajos
Magyar Pál
Nesztinger Péter
Ory Sándor
Simon László
Simon Róbert
Surányi Zoltán
   
Sátor építõk:  
Balatonfüred Tûzoltóság
Ács Károly
Bácsi Gyula
Ceglédy Ákos
Dienes Károly
Grüll József
ifj. Simon Géza
Lennert Tamás
Madarász Lajos
Mecséri Sándor
Mocsár Róbert
Nagy Péter
Schoffhauser László
Simon László
Szecsõdi Attila
Szélesi Lajos
   
Sátor bontók:  
Ács Károly
Bácsi Gyula
Dienes Károly
Grüll József
Hudanik István
ifj. Ridli József
ifj. Spirk László
Kis Ákos
Madarász Lajos
Mocsár Róbert
Papp László
Sárdi Máté
Simon László
Sümegi József
Szecsodi Attila
Szélesi Lajos
Tóth László-Paloznak
   
Virágültetõk:  
Bíró Ildikó
Ferenczy Gáborné
Id. Bácsi Gyuláné
id. Papp Lászlóné
id. Sáfár Lászlóné
Magyar Pálné
Péjó Jánosné
Sárdi Benõné
Szabó Edit
Tóth Kálmánné
   
Hídépítõk: Csõfektetõk: Vízszerelõk:
Bácsi Gyula
Csikász József
Gerbel Ferenc
Tóth László
Tóth Tibor
Dienes Károly
Nesztinger Péter és fia
Surányi Zoltán és fia
Ács Károly
Lampert Lajos
Mecséri Sándor
Torma Zoltán
   
Marketing:

 

Békefi József
Dr. Lõrinc Katalin
Dr. Mátyás István
Jakab Ibolya
Kiss Niki
Tóth Kálmán
   
Lovasi Nagy Gyula Galéria, kiállítás és program szervezõk:
Fodor Gábor
Fodor Mirjam
Fodor Józsua
Dr. Gopcsa Katalin
Nagy Ágota
Nagy Lizetta
Nagy Mária
Ságy Ágnes
Tóth Kálmán
Tóth Kálmánné
   
Kiállítás  
Rásky Miklós      
       
Adminisztráció, pénzügyek, napi kivitelezés:
Bácsi Gyula
Dr. Tóth Gáborné
Gerbelné Magdi néni
Kapfinger Júlia
Körjegyzõség dolgozói

Leitold Istvánné
Paloznaki Önkormányzat dolgozói
Szabó Tünde
Lovas Község Önkormányzata


Mindenkinek köszönjük a segítséget!

 

 


Bemutatkozas Galeria Programok Programkereso Terkepek Turista utak
Lovasi Napok © 2008